03. Andrej Pejić - androgyniczna twarz, czyli model idealny?

Tematem mojej notki będzie model Andrej Pejic. Jest to Australijski model urodzony 28 sierpnia 1991 w Tuzli. Co go wyróżnia, że o nim piszę? Otóż jego twarz jest androgyniczna. Występuje na pokazach w strojach męskich jak i również damskich.
Jego matka jest Serbką, a ojciec Chorwatem. Jego rodzice rozwiedli się po narodzeniu Andreja. Wychował się w obozie dla uchodźców. W 2000 roku, gdy przyszły model miał 8 lat wyemigrował wraz z matką, babcią i bratem do Melbourne w Australii.
2008 roku został odkryty i zaczął swoją karierę dzięki agencji z Melbourne. Po pewnym czasie jego agent wysłał go do Londynu, Paryżu, potem Tokio.
W tej chwili jest to najbardziej rozchwytywany model na pokazy w obydwu kategoriach.


Uważam, ze jako model jest dość kontrowersyjny. W końcu nie każdy ma androgyniczną twarz, nogi zgrabniejsze niż nie jedna kobieta na świecie, a pokazuje swobodnie modę męską i damską.To tyle ode mnie, pozdrawiam~

4 komentarze:

 1. Loffciamy Andreja <333 a jeszcze bardzeij sesje z Zombie Boy'em.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, jeszcze dużo przede mną do uzupełnienia folderu z nim xD'

   Usuń
 2. On ma naprawdę niepowtarzalną urodę i o tym nie trzeba nikogo przekonywać, ale jestem mega zaskoczona faktem, że przebywał w obozie dla uchodźców.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat biorąc pod uwagę co działo się w Europie po IIWŚ... On pochodzi z Bośni i Hercegowiny, w końcu to była część Jugosławii. Z tego co kojarzę niepodległość BiH uzyskała jakoś kilka lat po 1990.

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.