review ☆ Dueba Crystal.i Brown
To moja druga para soczewek z tej serii, tym razem zamówiłam z LensVillage. Posiadam już niebieskie, ale kupione pod nazwą Dolly Eye (z Uniqso). Zdecydowałam się na nie chcąc uzyskać efekt tego typu co mają koreańskie gwiazdy - delikatny 'pastelowy' brąz. Problemem a zarazem ryzykiem był fakt, że moje oczy są zielone, a nie brązowe. Obawiałam się, że będą źle wyglądać.

Specyfikacje

wielkość: 14.2mm
krzywizna: 8.6mm
żywotność: 1 rok
nawodnienie: 38%

Komfort 5/5

 Podobnie jak z niebieskimi. Nosiłam je po wiele godzin, w różnych miejscach, przy różnym oświetleniu i się spisywały. 

Kolor

Coś co najbardziej mnie w nich zachwyca. Są dokładnie takie jakie chciałam. Czasem wydają się ciemniejsze niż faktycznie są - kwestia światła. Powstaje dokładnie kolor 'hazel' i uważam, że są takie kpopowe lekko i pasują również na ulzzanga. Jak również kolor subtelnie wtapia się w mój kolor oczu.

Cena

$19.50 / ok. 70PLN

Ocena


Jakie macie wrażenia po tych soczewkach? Kogoś zainteresowały? :3

Baibai~7 komentarze:

 1. Są świetne! *-*
  Marze o takim kolorku :3

  http://hime-ari.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. http://wikiandmarta.blogspot.com/
  Obserwacja za obserwacje?Komantarz za komentarz?:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bym bardzo chciała nosić soczewki, ale dalej obawiam się ich zdejmować bądź zakładać, czy Ty na początku nie miałaś z tym problemów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze to jestem nieco człowiekiem 'Hej do przodu" i nie bałam się dotykać palcem oka, czy manewrować przy oczach. Swoje pierwsze soczewki (15mm) założyłam od razu. Bardzo pomaga sprzęt do nakładania soczewek. Są w nim szczypczyki do wyciągania soczewek, przyssawka do nakładania oraz pudełeczko i pojemniczek na płyn. Soczewki są mniej narażone na jakieś farfocle i inne zanieczyszczenia i nieco łatwiej je nakładać na oko.

   Usuń
 4. Soczewki mają bardzo ładny kolor! Chciałabym kupić jakieś ale nie jestem przekonana co do moich umiejętności ubierania ich ^^ http://stop-wasting-oxygen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwestia podejścia! Na pewno nie można bać się dotykania palcem oka :) Spróbuj sobie kupić tanie z Hebe - około 30-40zł i je ponakładać :3

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.