Konkurs i historia ☆ Polish Asian Style

Chyba każdy wie, że adminuję na Polish Asian Style (PAS), strona została założona prawie trzy lata temu. Bardzo spontanicznie przeze mnie oraz Blue.

Zaczęło się bardzo amatorsko. Dwie dziewczyny bez większej znajomości stylów podjęły się poznania ich oraz poprawnego przedstawiania. Nie obyło się bez zaciskania zębów i na przymus bycie miłym dla trolli. Ustaliłyśmy sobie poziom z pisaniem odpowiednich rad, trzymaniem porządku czy nie pisaniu wrednych komentarzy. Każdego starałyśmy się traktować na równi.
Do naszego składu dołączyła Hiro, MoeKyuna/Usagi, następnie Mei. Rozpoczęła się era nauki o stylach, skrupulatnie opisywałyśmy je na swoich blogach, często w kilka osób - było o wiele śmieszniej i raźniej :) Widziałyśmy jak naradza się aomoji, pastel goth (i całe boom na szwedzkich fashionerów), neogal, a teraz genderless. 
Przez niewielką chwilę był u nas Alex, podobnie Juki i Hiro. A obecnie w składzie i tak jest gwarnie. Najnowsze osoby to Swaegu oraz Yuuki, które pomagają nam przy prowadzeniu archiwum oraz instagrama. Tworzymy małą rodzinkę, a powiększamy o każdego kto znajduje się na PAS
Obecnie cały skład wygląda następująco:

Główny skład:

Ayame - cosplay, style japońskie, w szczególności nowe; instagram, tumblr, youtube

Blue - ulzzang, kpop style, flower boy, tomboy; instagram
Erena - style japońskie, w szczególności lolita i gyaru
Lambda - cosplay, style japońskie, w szczególności nowe
Mei - style japońskie, w szczególności pastel goth
Usagi - grafik; instagram; doll

Pomoc:
Swaegu/Słegu - pomoc na archiwum PAS
Yuuki - instagram
Byli admini:
Alex 
Hiro 
Juki
Już dziś możemy spokojnie stwierdzić, że mamy sporą wiedzę odnośnie mody japońskiej czy koreańskiej. Na bierząco śledzimy trendy, czytamy artykuły oraz obserwujemy osoby z tego świata.
Zawsze możemy komuś doradzić i nie odczujecie od nas krzywdy!
ZAPRASZAM 

Do wygrania trzy zestawy zawierające Książkę Red Lipstick Monster "Tajniki makijażu" (wydawnictwo Znak), oryginalny brelok wykonany przez Zombie Unicorn oraz zestaw słodyczy od Azjatycki Zakątek.
Aby wygrać proszę wejść tutaj oraz zastosować się do zasad. Życzę powodzenia!1 komentarze:

  1. Gratuluję tak świetnej stronki, często ją śledzę, chociaż rzadko wstawiam zdjęcia. Wiem, że atmosfera jest lepasza niż na niektórych innych, bo widać to po komentarzach, dlatego w niedalekiej przyszłości mam zamiar zacząć bardziej się udzielać :)
    Pozdrawiam ♥

    ♥ www.rena-uchiha.blogspot.com ♥

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.