review ☆ Bunny 3Color Blue (klenspop)

Hej, hej, witam Was! Mówiłam już kiedyś, że niebieskie soczewki są dla mnie najmniej satysfakcjonujące? Są mega zwykłe, nawet te większe. Nie liczę tych do cosplay'u, które maja robić odpowiedni wygląd :) chodzi mi o taką codzienność. Co prawda potrafią być bardzo przyjemne i naturalne, ale nie robią na mnie dużego wrażenia niestety. Przed Wami coś dla tych, którzy lubią naturalnie podkreślić swój kolor oczu lub go delikatnie zmienić :)
Z góry przepraszam za gorszą jakość zdjęć. Niestety mój ukochany aparat doznał kontuzji i jak na razie nie jest on do mojej dyspozycji, musicie zadowolić się zdjęciami z telefonu >:Specyfikacje
☆ wielkość: 14.5 mm
☆ wielkość grafiki: 13.3 mm
☆ krzywizna: 8.6 mm
☆ nawodnienie: 38%
☆ żywotność: 6 miesięcy
☆ moc: od 00 do -5.00

Komfort ☆ 4/5
Sprawdziły się lepiej niż te szare, może po prostu w poprzednich (a z tej samej firmy) nosiłam je częściej kiedy moje oczy były zmęczone? Możliwe. W każdym razie wytrzymałam w nich nie jednokrotnie od rana do wieczora!

Wygląd ☆ 4/5
Tutaj już o wiele lepiej. Kolor wyraźnie został zmieniony mojej tęczówki. Jest on delikatny, chociaż wyraźnie widać, że to niebieski. Polecam szczególnie do noszenia na co dzień o czym już wcześniej wspomniałam.

Cena ☆ $18/około 70PLN
Teraz jest przecena na 7.20 USD!

Ocena ☆/5

Dla porównania tutaj znajdziecie szare soczewki z tej samej firmy:

PS. Też łapiecie Pokemony? :D1 komentarze:

  1. Delikatne ale jednak dają cudny efekt ^^
    Heh Pokemony xD Wiem, że nie wolno przebiegać przez ulicę no ale... tam był Pokemon! ;)
    Pozdrawiam
    http://lucy--chan.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.